LAJMI I FUNDIT

Koloneli në pension Douglas McGregor, mund Të Bëhet Këshilltar I Trumpit Për Sigurinë Kombëtare

Koloneli Që Planifikoi Bombardimin E Serbisë, Në Vitin 1999 Mund Të Bëhet Këshilltar I Trumpit Për Sigurinë Kombëtare Presidenti amerikan Donald Trump është në kërkim...

Qeveria fsheh të dhënat, 714 hidrocentrale me koncesion

Qeveria fsheh të dhënat, 714 hidrocentrale me koncesion Eshtë dyfishuar numri i koncesioneve për hidrocentralet. Shifra ka arritur 714 dhe është një numër rreth dy...

Klinton dërgoi 500 milionë dollarë në Kosovë

Klinton dërgoi 500 milionë dollarë në Shkup, pastaj i dërguam me helikopterë në Kosovë BlueTVSeptember 8, 2019 Gjenerali gjerman që ka udhëhequr KFOR-in Klaus Reinhardt tregon...

Francezët nuk ngatërrojnë asgjë pa dashje dhe rastësisht. Nga Adriatik Dosti

Gazetari i njohur: Francezët nuk ngatërrojnë asgjë pa dashje dhe rastësisht Shtator 9, 2019 Gazetari Adriatik Dosti  ka reaguar për  ngatërrimin e himnit shqiptar në ndeshjen...

POLITIKE

SOCIALE

RAJONI

EKONOMI

BOTA

OPINION

EMISIONE

KURIOZITETE

FASHION

Te mbahesh mend si ikone, si Jackie Kennedy…

Nuk është problemi se sa vite jeton dhe se si jeton, por se si do të mbahesh mend. Stili nder vite i Jackie Kennedy...

Jeto me stil, ndërthur stinët !

Vite me parë teksa i shihnim na dukej budallik, por me kalimin e kohës filloi të na pelqente. Street Style është stili që na e...

Stil ne Barcelone…

Disa ide se si te veshim fustanet e gjate nga bloggerja spanjolle ne instagram '' reyestorresorma''

Ikonat e bukurise dhe filmat me fashion…

Sa herë shohim filma, jemi kurioze dhe per stilin që përdorin. Filmat dhe aktoret qe bën bujë duke sjell revolucion per femrat, si dhe...