Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Metalurgji, makina përplas këmbësorin

Për pasojë këmbësori ëhstë plagosur rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhejn e plotë të rrethanave.

Comments are closed.