Digital PDF Booklet

Oops!… She did it again!

Mbreteresha e POP-it ,Britney Spears vazhdon ende te lakohet. Pak dite me pare ka qen ne diskutime per shkak te heqjes se kujdestarise nga babai i saj,ndersa tani ne rrjetet e saj sociale po qarkullojne foto nudo.

Spears, ne gjendje jo forte te mire te shendetit mendor, ndodhet me pushime me te fejuarin e saj vend prej te cilit jane dhe fotot e meposhtme.

Nderkohe ska munguar as komenti i trashegimtares se njohur Paris Hilton. Hilton shkruan : “Me pelqen te te shoh kaq te lumtur dhe te lire! Ti e meriton! te dua B! ”

Comments are closed.