Politike

Pellentesque viverra sit amet nunc tristique fringilla. Sed ut vulputate tellus, non pulvinar leo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Suspendisse vitae sagittis risus.

Palmer tregon qëllimin kryesor

Përfaqësues i SHBA për Ballkanin, Palmer tregon qëllimin kryesor 3 September, 2019 Detyra e re e Mathew Palmer, si Përfaqësues i Posaçëm i SHBA për Ballkanin...

“…Mafia ekziston sepse partite kane nevoj per vota…”

PER SA KOHE NJE TESER PARTIE DO TE KETE ME SHUME FUQI SE SHTETI, NE KURRE NUK DO E MUNDIM MAFIEN – NGA: BESIM...

Pushtimi i ri turk i viseve shqiptare

Pushtimi i ri turk i viseve shqiptare Çfarë po bën Turqia e Erdoanit në viset shqiptare është një lloj pushtimi fetar dhe «kulturor» me qëllim...

Na fal Indrit, në brezin e prindërve të tu, që nuk ndërtuam dot një...

  Na fal Indrit, në brezin e prindërve të tu, që nuk ndërtuam dot një Atdhe normal për ju.   Më fal djal! Ndoshta të shqetësoj ty...

NË PELLGUN E TURPSHËM TË POLITIKËS BARBARE SHQIPTARE

NË PELLGUN E TURPSHËM TË POLITIKËS BARBARE SHQIPTARE Nga Frank Shkreli/ DIELLI Kur mendonim se absurditetet e klasës aktuale politike shqiptare – më shkon goja të...

10 Gjëra Që Mund Të Mos I Dinit Për Murin E Berlinit

10 Gjëra Që Mund Të Mos I Dinit Për Murin E Berlinit LAJME  by Brought to you by Content Editor Mehmet Prishtina - Korrik 26, 20190 Rënia e Murit...

Plasari i përgjigjet Ramës me data dhe dokumente!!! Kryeshërbëtori ka gabuar përsëri…

Plasari i përgjigjet Ramës me data dhe dokumente!!! Kryeshërbëtori ka gabuar përsëri… AKTUALITETPOLITIKË On Jul 27, 2019 AUREL PLASARI  Kryeshërbëtori ka gabuar përsëri. Ai e meriton të thosha që...

ZGJIDHET KRYEMINISTRI I RI I BRITANISË SË MADHE

ZGJIDHET KRYEMINISTRI I RI I BRITANISË SË MADHE   më 13:15 23-07-2019 Boris Johnson është zgjedhur kryeministri i ri i Britanisë së Madhe, pas dorëheqjes së Theresa...

Na çudite me reformën në drejtësi, shumë propogandë…

Ish-deputeti i PS i drejtohet diplomates amerikane/ Na çudite me reformën në drejtësi, shumë propogandë… Korrik 23, 2019 Share Ish-deputeti socialist, Elmaz Sherifi, ka reaguar përmes një...

Skaneri i Adi Krastës: Jemi në djujmin e fundit!

“Ku në të sëmës do shkosh ti, mor i çmendur”? Skaneri i Adi Krastës: Jemi në djujmin e fundit! Korrik 22, 2019 Share *Monologu i Adi Krastës...

Lexo edhe...