LAJMI I FUNDIT

Plasari i përgjigjet Ramës me data dhe dokumente!!! Kryeshërbëtori ka gabuar përsëri…

Plasari i përgjigjet Ramës me data dhe dokumente!!! Kryeshërbëtori ka gabuar përsëri… AKTUALITETPOLITIKË On Jul 27, 2019 AUREL PLASARI  Kryeshërbëtori ka gabuar përsëri. Ai e meriton të thosha që...

Viktor Zhusti rrëfen historinë e dhimbshme të familjes

Si e takova pas 40 vitesh nënën, Viktor Zhusti rrëfen historinë e dhimbshme të familjes 26/07/2019 Të rralla i kemi pasur rastet kur Viktor Zhusti i...

ZGJIDHET KRYEMINISTRI I RI I BRITANISË SË MADHE

ZGJIDHET KRYEMINISTRI I RI I BRITANISË SË MADHE   më 13:15 23-07-2019 Boris Johnson është zgjedhur kryeministri i ri i Britanisë së Madhe, pas dorëheqjes së Theresa...

Na çudite me reformën në drejtësi, shumë propogandë…

Ish-deputeti i PS i drejtohet diplomates amerikane/ Na çudite me reformën në drejtësi, shumë propogandë… Korrik 23, 2019 Share Ish-deputeti socialist, Elmaz Sherifi, ka reaguar përmes një...

Skaneri i Adi Krastës: Jemi në djujmin e fundit!

“Ku në të sëmës do shkosh ti, mor i çmendur”? Skaneri i Adi Krastës: Jemi në djujmin e fundit! Korrik 22, 2019 Share *Monologu i Adi Krastës...

Protestë para Shtëpisë së Bardhë kundër Soros

Shqiptarët e SHBA, potestë para Shtëpisë së Bardhë kundër Soros   “Ti kërkojmë Presidentit Trump të mos lejojë segmente të Fondacionit Soros të rikthejë komunizmin në...

Forca e Rilindjes është tek’’ luga e corbes së prishur’, që e kanë ngrënë...

Forca e Rilindjes është tek’’ luga e corbes së prishur’, që e kanë ngrënë të gjithë.   Nuk e di nëse është shqiptare apo universale, por...

Peter Tiede plas ‘bombën’: Kam në përgjim bosin e krimit që flet me ministrin…

PETER TIEDE PLAS ‘BOMBËN’: KAM NË PËRGJIM BOSIN E KRIMIT QË FLET ME MINISTRIN… Gazetari i Bild, Peter Tiede Gazetari Peter Tiede deklaroi se do të...

Prof. i filozofisë në Francë: Shqipërinë e bllokoi Edi Rama, jo Brukseli

Prof. i filozofisë në Francë: Shqipërinë e bllokoi Edi Rama, jo Brukseli E hënë, Qershor 17, 2019 Nga Prof. Nezir Kraki/ Të gjitha të dhënat e matshme...

Gjendet një trup i pajetë. Dyshimet e para

Një person është gjetur i pajetë në bregdetin e Vlorës këtë të hënë. Sipas informacioneve parapake, burri është pikasur në ujë nga pushuesit dhe është...

Lexo edhe...