Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasidte në fshatin Baks, Velipojë, në Shkodër.

Raportohet se një e mitur ka vrarë veten aksidentalisht. Newsbomb mëson se 12-vjeçarja ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ende nuk dihen shkaqet dhe dinamika e ngjarjes, por nga të dhënat paraprake bëhet me dije se ajo ka qëlluar veten me armë gjahu.

Comments are closed.