Një 61-vjeçar në Vlorë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme duke u vetëvarur brenda në banesë.

Sipas informacioneve për mediat, 61-vjeçari jetonte në lagjen “28 Nëntori” në Vlorë.

Akoma nuk dihet shkaqet e ndërmarrjes së një veprimi të tillë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Comments are closed.