Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës.

Në një ndertesë të braktisur në Shkozë, është gjetur e vetëvarur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Comments are closed.