Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Krujë.

Bëhet me dije se një makinë tio “Golf” me drejtues shtetasin R.P., 18-vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur 18-vjeçari, i cili është dërguar me urgjencë në spital. Policia është nisur me drejt vendit të ngjarjes për të zbardhur shkakun e aksidentit.

Comments are closed.