VERSHIM METEORIK
E MARTE DHE SOT HENA NE BRICJAP ndodhet pa asnje lidhje me planetet e tjere.
Kjo do te thote qe eshte ne rrugetim bosh ose jashte kontrolllit.
A do ndodhin sot shume veprimtari dhe pune bosh ?
A do kete shume marrdhenie jashte kontrollit?
E verteta eshte se do jemi si nje Meteor qe ndricon dhe shuhet
Kjo do perkthehet edhe ne marrdheniet tona apo ceshtjet tona sot
Shkelqim ndricim dhe heshtje me pas melankoli dhe hidherim.
Neser ne mengjes pas ores 5 do futemi perseri ne veprim.
Dashi
Kjo dite do ti lere punet dhe takimet qe duken te ndritshme shume shpejt pezull ose do ti shuaj krejt duke marre gjithe energjine qe keni perdorur apo keni
Demi
Nje udhetim qe ne fillim do duket shume interesant dhe premtues nga mbremja do tregoj qe nuk ishte ashtu dhe do shuhet shume shpejt nga harta e vemendjes dhe deshirave tuaja Po keshtu edhe nje njohje e re qe do keni dhe qe ne fillim do ju coj peshe
Binjaket
Harrojini pritshmerite qe keni sot sidomos ne ceshtjet ekonomike Premtimet e furishme te ketyre diteve do shuhen ne qiellin e mbremjes sikur nuk kane egzistuar kurre Ose i perngjanin nje nate romantike me yje qe bien I vetmi yll qe do bjeri do jeni ju qe do i permbushni deshirat dikujt tjeter
Gaforrja
Nje bashkepunim dhe nje premtim martese do zhduken sa hap e mbyll syte Por edhe nese keni patur debate me nje femer te rendesishme ne jeten tuaj tashme as mos e mendoni me permiresimin e situates
Luani
Do ju premtojne nje pune dhe do jeni optimist deri nga mbasditja po pastaj do kuptoni qe ky premtim ndoshta ishte sa per te ndezur nje cigare kenqesie se pas shuarjes se cigares do shuhet edhe kjo pune apo ky ndryshim qe prisnit
Virgjeresha
Eshte moementi qe me shume te vezhgoni se sa te beheni pjese e skenarit apo drames qe do luhet sot ne nje lidhje erotike ku ju thesht duhet te mesoni se si te mbijetoni ne raste te tilla
Peshorja
Per ju clirimi nga nje veshtiresi familjare dhe ndryshimi i ambjentit do behet nje lloj ngjyrimi emocional i kendshem Por shume shpejt emocionet do ti lene vend inatit dhe hakmarrjes per ate qe ju genjeu
Akrepi
Cdo fjale qe keni thene apo veprim qe keni ndermar e keni mbajtur te fhshete apo e kane mbajtur te fhshete Ju intereson me mire nje shkendij Meteorike se sa nje eresire totale Per ju sot cdo meteor do jete me mire se nje planet
Shigjetari
Nje investim qe keni ndermend te beni ne planin personal shume te rendesishem per ju do ta beni vetem nese nuk jeni larguar kaq shume nga toka sa te dukeni si nje yll i pakapshem
Bricjapi
Bosh mund ta gjeni veten ne diten e sotme pasi me njerzit qe do veni apo do shoqeroheni dhe qe do jete zgjedhja juaj nuk do keni asnje perfitim por vetem boshllek te dyanshem
Ujori
Sikur ta dinit qe keni vuajtur apo enderruar me shume se duhet per nje person qe sot as nuk do ta shikoni me para jush megjithese ju kishte ngritur mendjen me prezencen dhe ndikimin qe ju beri
Peshqit
Do kerkoni ne diten e sotme per ujra qe kane mundesi tju ushqejne por do ndeshni ne shkretetire ujore e cila nuk do ju sjell asgje nga ato qe ju duhen per te ecur para.

Comments are closed.