Një sherr i madh mes disa personash ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Për pasojë një djalë i ri ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dheka shoqëruar disa persona, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Comments are closed.