Princ Leka Zogu feston ditën e sotme ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Elia Zaharia Zogu i ka bërë një urim mjaft special në rrjetet sociale.

Teksa i ka publikuar një foto ku mban në dorë vajzën e tyre Geraldinën, ajo shkruan se ai është babai më i mirë në botë. Elia shprehet falënderuese që ai erdhi në jetën e saj dhe që gjejnë mbështetje gjithmonë tek njëri tjetri.

Postimi i plotë:

Princi im i kaltër ☺️ Të uroj Gëzuar Ditëlindjen! Qofsh i lumtur dhe jetofsh gjatë dashuria ime, shoku im i ngushtë, babi më i mirë në botë ? Edhe pse nuk e them shpesh, i jam falenderuese Zotit që të solli në jetën time, që po rritemi bashkë, që kemi njëri tjetrin mbështetje në çdo rrethanë. Të dua shumë, të kam ngrohtësi në zemër❤️ Edhe 100 plot dashuri! ?

Comments are closed.