Një makinë është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Krujë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00. Në oborrin e banesës është djegur mjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit B. V. Dyshimet janë se zjarrvënia është e qëllimshme.

Në ambientet e Policisë janë shoqëruar disa persona si dhe janë administruar provat në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e krimit, si dhe identifikimin  e kapjen e autorit.

Comments are closed.