Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Selvija ka sjellë në jetë djalin e tyre i cili erdhi si një bekim në jetën e çiftit. Ka qenë bashkëshortja e këngëtarit e cila ka zbuluar emrin e të voglit.

“19.01.2022 Mire se erdhe ne jete o krejt jone ROEL”, ka shkruar Selvija, ndërsa në një tjetër video ka falenderuar Zotin për ardhjen në jetë të Roel, të voglit të tyre.

Postimi i plotë i Selvije Jahos:
“19.01.2022 ROELI na gezoj me ardhjen e tij ne jete. Faleminderit Allahu i Madheruar. Shume dashuri,shume lote,shume gjera na ndodhen per gjate ketyre 9 muajve. Uroj me gjithe shpirt qe cdo prinde ta perjetoj ndjesine e te pasurit nje femije.

Falenderim te vecant shkon per One Hospital MK qe per gjate 9 muajve me kane qendruar afer ne cdo aspekt sidomos tani ne lindje aq mbeshtetje,aq dashuri aq profesionalizem qe kishen sa qe me kane lene pa fjale pa koment po vec me mendime pozitive dhe me gjithcka te mire nga pas. Ketu ne kte video kemi arritur te mbledhim copeza emocionesh nga zemra”.

Comments are closed.