Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh. Një nënë e re e 4 fëmijëve i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur në kasollen e bagëtive.

Familja e 36-vjeçares Fatme Senko ndodhet në gjendje të vështirë ekonomike, ç’ka mund ta ketë çuar nënën e re drejt këtij akti ekstrem.

Ndërsa bashkëshorti i së ndjerës bën thirrje për ndihmë, pasi ndodhet në situatë të vështirë financiare dhe kërkon që dikush të marrë përsipër shpenzimet e ceremonisë mortore.

Comments are closed.